Kosmetika

Bath Bomb Botanico - recenze

30. prosince 2015 v 15:08 | Lucy
Koupelové koule nebo lépe anglicky Bath Bombs jsou stále oblíbenější. Asi nejznámnější jsou od Lush Cosmetics, ale ty jsou docela drahé a na pravidelné používání tedy dosti finančně náročné. Pokud hledáte levnější alternativu a nevadí vám přijít o některé vlastnosti, které nabízí Lush, pak doporučuji právě Botanico.

Proč koupit bath bomb od Botanico?

1. Jsou cenově méně náročné než bath bombs od Lush. Ceny se pohybují od 30-50 Kč.
2. Velký výběr vůní.
3. Jsou v menším balení, tudíž můžete častěji zkoušet různé druhy.
4. Jedná se o přírodní českou ručně dělanou kosmetiku.
5. Dají se koupit ve spoustě prodejen na Moravě nebo na eshopu.

Možné nevýhody:
1. Nejsou tak sytě barevné a jsou pouze jednobarevné.
2. Menší balení.
3. Nedělají tak velkou show při vložení do vody.
4. Vůně je méně intenzivní, ale podle mě dostačující.
5. V nabídce nejsou mixy, ale pouze čisté vůně.

Já osobně nakupuji vždy v pasáži v Olomouci a často mají slevy. Tyto vůně jsem koupila jednu za 38,-, ale občas mají slevy a některé vůně se dají koupit za 19,-, což je hodně dobrá cena. Moc se mi líbí, že pokožka není po koupeli vysušená, ale olejíček ji dodá vůni a jemnost. Ne všechny vůně mi voní, osobně mám nejraději Tutti Frutti, což je taková sladká nenásilná vůně. Alternativa je to rozhodně dobrá.

Oficiální stránky Botanico. Botanico nabízí velkou škálu výrobků, pokud máte možnost navštívit kamennou prodejnu, doporučuji, vždy mají nějaké slevy a to většinou 50%.

Yves Rocher

29. prosince 2015 v 15:00 | Lucy
Dneska jsem byla v Yves Rocher, kde mimochodem mají výprodeje, a něco koupila. Už dávněji jsem se rozhodla pro Bio kosmetiku, ale po přečtení článku na blogu "Voňavé čtení", proč kupovat sprchový gel Jardins du Monde, jsem se rozhodla zajít do Yves Rocher. Musím říct, že tento sprchový gel voněl skvěle. Nejdříve jsme se dívala na grapefruit, ale potom jsem viděla ve slevě (59,- místo 69,-) tento a rozhodla jsem se zkusit nejdříve tento a na jaro si, pokud budu spokojená, koupím nějaký svěží ovocný.

P.S. Radox pěna do koupele sice není od Yves Rocher (nejspíš nemají pěny do koupele v sortimentu), ale taky voní moc dobře a na hodně stránkách jsem četla, že stojí za to, tak uvidíme.

 
 

Reklama