Berry Trifle - Recenze

29. prosince 2015 v 8:30 | Lucy |  Recenze vosky

Berry Trifle (Ovocný dezert s vanilkovým krémem)


Oficiální popis1: Lahůdková šťavnatá vůně čerstvého bobulového ovoce, utápějícího se v bílé peřince z jemného vanilkového krému. Mňamka!

Předpokládaná doba hoření1: 65 - 90 hodin

Můj popis: Tak toto je taková ovocná vůně, neřekla bych, že je úplně vánoční. Taky mi nepřijde tak sladká a intenzivní jako Snowflake Cookie, ale voní moc pěkně a dlouho. Popis sedí perfektně, trochu to připomíná klasický český "dezert horké maliny". Nicméně mě trochu zklamal, moc mi nesedl, což se mi u sladkých ovocných vůní moc nestává. Možná bych tam přidala trochu citrusového vosku, ale zatím jsem nezkoušela.

Na kdy se hodí: Řekla bych, že prakticky kdykoliv. Nezapálený mi připomíná vůni Barbie od Mattela, takové broskvové, co jsem kdysi vlastnila. Uvádí se sice, že se jedná o vánoční vůni, ale úplně vánoce a zimu si pod tím nepředstavím, asi díky té ovocné složce. Nicméně na jaro bych nedoporučovala.

Rozsah provonění: Provoněla celý můj pokoj (12m2) a chodbu, vůně není tolik intenzivní, spíše se rozloží. Použila jsem teď jen 1/3 vosku a stačilo. Vonělo mi to v pokoji tak 7 hodin, u tohohle vosku se nejspíš výrobce spletl, ale třeba jsem jen čekala větší intenzitu.

Praktické info: Možná bych rozpustila i polovinu vosku, ale já mám ráda, když je vůně hodně cítit. Pokud máte rádi sladké vůně, ale ostatní ne tolik, tenhle vosk by mohl být řešení. Yankee Svíčky doporučuje tento recept.

Mé hodnocení: 7/10

Zakoupeno: Ken Design, Ostrava - 60,-

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.