Březen 2011

Trošku hudby do toho sychravého dne ...

19. března 2011 v 18:39 | Lucy Apollyon |  mvideo
Co tak teďka poslouchám!?
Tohle!
+ hlasujte v anketě


Pink - F*cking perfect


Avril Lavigne - What the Hell


Patricie - Obama

Další super songy:
• Enrique Iglesias - Tonight
• Olga Lounová - Gynekolog amatér
• Lady Gaga - Born This Way
• Milk & Sugar vs. Vaya Con Dios - Hey (Nah Neh Nah)

Ne každý se umí pěkně oblékat

18. března 2011 v 14:25 | Lucy Apollyon |  Téma týdne

Photo by: Yvonne-Laura
O tom, že kouření zabíjí každý určitě slyšel už mnohokrát, ale nikdo si z toho nic nedělá. Teda nikdo z kuřáků. Moje mamka začala kouřit po smrti mých prarodičů a nějak se toho nedokázala zbavit, ale dejme tomu, že není kuřák, který vykouří denně krabičku cigaret, ale pouze si zapálí několikrát do týdne a to jedině ochucené "slimky". Mám ovšem spoustu spolužáků, kteří kouří z jiných důvodů než je tragická nehoda a uklidňování nervů, z frajeřiny.
Nemám nic proti lidem, co si na nějaké akci (např.: narozeniny, oslava konce roku apod.) zapálí cigaretku, ale brát cigaretu jako součást všedního dne mi příjde v mém věku spíš jako styl než jako droga. Špatný styl, podotýkám. Je to podobně jako se pěkně oblékat, né každý to umí. Člověk je buď stylař nebo holt není, asi je to vrozené.
Každý den brzo ráno vidím na zastávce lidi pokuřující cigaretku a ten stejný pohled se mi naskytne znova u naší školy, kde postávají partičky zahalené v kouřovém obláčku, ale pouze polovině zúčastněných bylo 18 let.
Sama za sebe jsem ráda, že nejsem na kouření závislá a ani nechci být. Ale nejsem nadšená, že musím dýchat kouř z cigaret okolo mě, bohužel s tímto nic nenadělám. Plus ovšem pro restaurace, protože čím dál více vídám cedulky v restauraci: "V době oběda se nekouří". Škoda jen, že doba oběda vždy končí.

Pořádná flákota je základ

12. března 2011 v 20:26 | Lucy Apollyon |  Téma týdne


Photo by: appleworm81
Nikomu neberu jeho názory a všechno je na jednu stranu dobré. Vegetariánem bych být ale nemohla. Mám spolužačku, která je vegetariánka, ale nedobrovolně, z masa je jí špatně. Tohle beru, ačkoli mě zaráží, že salámy jí, i když nepřekvapuje, neboť to už vlastně ani není pořádné maso.
Já osobně bych být vegetarián nemohla. Už teď se těším na zítřejší oběd, kuře. Nedovedu si představit oběd bez pořádného masa ... svíčková, kuřátko, špíz, roláda :) Mmmm. Vegetariánství by mě asi zabilo a pokud ne, tak veganství určitě. Odpustit si na nějakou dobu maso by šlo, ale sýry, vejce, jogurty nebo tvaroh by už mohl být problém. Nedávno jsem taky narazila na typ polovegetariánství, kdy dotyčné osoby nejí "červené" maso, ale pouze ryby či drůbež nebo obojí. Tohle by se dalo celkem slušně přežít, ale pořádný hovězí steak si občas dopřát přece musíme. :D