Leden 2011

My Chemical Romance - Teenagers

23. ledna 2011 v 10:08 | Lucy Apollyon |  mvideo


♥ They're gonna clean up your looks,
With all the lies in the books,
To make a citizen out of you.
Because they sleep with a gun,
And keep an eye on you, son,
So they can watch all the things you do ......


Is it really boring!?

21. ledna 2011 v 20:52 | Lucy Apollyon |  From Lucy
Movies
Photo by: oraichu
Nikdy by mě nenapadlo, že se budu těšit do školy, ale už je to tak. Je to divné psát to v pátek v podveče. Člověk by nevěřil kolik filmů stihnout vidět lidé, kterých se chytla virózka. Možná už mě to začalo nudit, že toužit vidět naše profesory, možná chci vidět naše profesory, abych mohla odpoledne na Zumbu nebo na bazén. Nevydržím celý den sedět. Mamka sice není nadšená, což se divím a nejspíš to vyvrací všechny normy, z toho, že uklízím, ale já nebudu ležet. Nuda! A že bych se zase učila!? No to se mi nechce. Třeba taková chemie bude snad na programu zítra, protože jestli ne, tak to nikdy nemám šanci napsat na nějakou dobrou známku. BTW.: Původně jsem šla napsat recenzi na pár filmíků, tak se do toho pouštím.

Czech!?

19. ledna 2011 v 14:16 | Lucy Apollyon |  Téma týdne
Picture by: think0
Napsat článek na téma týdne, kterým je český jazyk, je tentokrát nesmírně těžké. Ačkoli je nám český jazyk nejbližší, tak k němu nemám, co říct. Ve škole mě čeština přestala bavit, když jsme dostali novou profesorku. Průběh hodiny je pořád stejný. Nejdříve se nám snaží namluvit, jak moc jsme pozadu, potom začne písemně zkoušet a při zkoušení pár jedinců si zbytek třídy něco podtrhává ve skriptech. Většinou diktuje stylem: "Pátý řádek, sedmé slovo. A tu další větu." Myslím, že takovou češtinu by si zprotivil každý. Ale co o českém jazyce? Podle mě je sice pěkný a bohatý, ale pro mě málo exotický. Více mě lákají cizí jazyky, ačkoliv se v nich nedovedu tak bohatě vyjádřit. Jedna věc se ale nechat musí. Když už česky, tak pořádně. Poangličťování češtiny či počešťování angličtiny, jak se to veme, je sice velkým hitem, ale čte se to příšerně. Asi podobně jako dvojité vé tam, kde prostě nepatří.

Kusovka 1.3

13. ledna 2011 v 19:29 | Lucy Apollyon |  Kusovky
Teddy

I'm addicted to The Sims 2

9. ledna 2011 v 20:32 | Lucy Apollyon |  From Lucy
The Sims 2
Photo by: ticticc13
   Tak co nového!? Jsem zjistila, že jsem absolutně závislá na The Sims 2. Týdenní dávka je alespoň 3hodiny. :D Jinak co se týče tohoto víkendu, tak jsem kromě hraní The Sims 2 ještě stihla protřídit časopisy Bravo Girl!, kterých jsem za svůj život nastřádala přes 50, a když jsem si je pročítala, tak jsem se smála, ale někdy jsem skoro brečela při té krásné vzpomínce na onu 14ti lettou slečnu, která se válí na posteli a se zaujetím pročítá dívčí časopis plný šílených rad a praštěných nápadů vymývajících mozek. V jednom čísle bylo IN nosit ponožky se zvířátky, přesně takové jaké jsem dostala na Vánoce a v kterých spinkám, pletené a teplé. Prostě super dáreček :) Teď právě sleduju Klik - život na dálkové ovládání a vypadá to celkem dobře. To mi připomíná, že jsem se konečně odhodlala podívat na první z hroudy filmů, Třináctka. Celkem drsné draa, které stojí za to. Ps.: Dnešní hodinová procházka  s mojím pejskem mě přesvědčila, že tohle "jarní" počasí je přímo dělané pro procházky.

Baila, Menea y Goza

7. ledna 2011 v 20:39 | Lucy Apollyon |  mvideo

Happy New Year!?

2. ledna 2011 v 9:59 | Lucy Apollyon |  From Lucy
PF 2011
Photo by: meggie-8
  Ha, jak jste si užili Silvestra? A Nový rok? U mě je to dost komplikované, neboť Silvestr, který jsme trávili v čajovně byl úžasný, páč jsem byla dost odpočinutá a fakt jsem se bavila, ale když jsme potom vyrazili v pozdějších hodinách na Stodolní, tak jsem zcela promrzla a moje nálada šla taky k ledu. Nicméně přesně o půlnoci jsme zrovna s mojí kamarádkou cestovaly MHD, takže jako minulý rok, jsme si nepřipíjely. Pokud platí jak na Nový rok, tak po celý rok, tak je nejvyšší čas, abych začala přemýšlet nad způsobem, jakým předčasně odejít z tohoto světa. Když jsme těsně po půlnoci dokulhala domů (necítila jsem absolutně nohy), tak jsem hned usla, jelikož nejsem zvyklá chodit tak pozdě spát. Ráno jsem se probudila brzo a nedospaná, ale usnout mi nešlo. Oba mí rodiče byli v práci a vrátili se až v 22:15, přičemž odjížděli v 5:30. O takovýto rok teda nestojím. Nicméně, budu věřit, že tento bude lepší než ten minulý a rozhodla jsem se pro tři zásadní předsevzetí.
1. Mít podobný prospěch jako mám nyní
2. Udržet si svoji váhu, na kterou jsem se pracně dostala (hlavně pohybem)
3. Více si užívat života a být nápomocná doma

Tak uvidím, jestli to dodržím a jsem zvědavá, co tady budu psát za rok. (V případě, že budu na blogu aktivní)