Říjen 2010

Miss Fall

31. října 2010 v 17:28 | Lucy Apollyon |  From Lucy
Fall
Photo by: mjagiellicz
   S tak odpornou náladou jako dnes jsem již dlouho nevstávala. Konečně jsem se mohla naspat o hodinu déle a já si stejně vstanu jako obvykle v sedm ráno. Holt síla zvyku. Moje "skvělá" nálada se mě krásně držela celé dopoledne a nějak neměla tendenci se mě pustit. Při obědě, když mi paprsky podzimního slunce prosvítaly skrze okno, jsem zničehonic ožila a byla jako vyměněná. Rozhodla jsem se ještě podívat na španělštinu a angličtinu, což byl taky jediný předmět na který jsem o prázdninách nezapomněla a poprvé v životě si přeložila celý Bridge (celý!!), a nechala se vyzkoušet maminkou jako na základní škole, idylka. Sluníčko svítilo, poslední teplý říjnový víkend, nebudu přece sedět doma. Tak jsem vzala vodítko, ostatně jako každý den, a spolu s mým milovaným čtyřnohým přítelem se vydala vzhůru do lesů. Nejdříve jsem se proběhla po poli, ale o kousíček dál už se lemovala pěšinka vedoucí do barevného přímo pohádkového lesíka. Ihned jsem na ní zabočila a vychutnávala si ticho doprovázené šustěním listů pod mýma nohama. Není nic lepšího než toto babí léto. Miluju podzim.

Cradle of filth: Lilith Immaculate

30. října 2010 v 10:32 | Lucy Apollyon |  Cradle songy
Tak jsem narazila na blogu jedné stylové slečny na novinku od Cradle of Filth.
Přikládám i s textem a překladem. Zdroj ZDE
PS.: To mi připomíná, že mám nové tričko Cradle of Filth!!


Text a překlad v celém článku.

Na téma: Halloween

28. října 2010 v 21:41 | Lucy Apollyon |  Na téma
Halloween

News

23. října 2010 v 19:17 | Lucy Apollyon |  From Lucy
Garden
Photo by: Smallion123
Wow, vždycky si toho tolik naplánuju a nestihnu ani polovinu, ale konečně jsem si udělala čas i na blog. Takže co nového? Mám toho vždycky tolik na srdci a potom všechno zapomenu nebo raději vynechám. Dneska odpoledne jsem trávila svůj volný čas stříháním jabloně a neuvěřitelně moc se mi zamlouvalo, jak všichni pracovali na svých zahradách při posledním podzimním sluníčku. Udělala jsem si výborný ovocný salát, takže se mi pracovalo velice dobře a po práci jsem si vzala tuňáčka s chlebem, jak zasloužené. Jinak uplynulý týden jsem celkem přežila, škola mi nevadí, i když mi příjde, že to trochu flákám. Tento víkend jsem si naplánovala fyziku, angličtinu, ZSV, biologii a výtvarku a udělala jsem si jen angličtinu, jak obvyklé. Zítra ovšem už nestihnu nic, teda čas by byl, ale já to zase nějak nezahrnu do časového plánu, máme totiž půlkolonu, kde se mi mimochodem vůbec nechce a těším se pouze na maminku, kterou jsem týden neviděla, jelikož si užívala zasloužený týden volna v lázních. Tak a teď ještě k jednomu zásadnímu problémy, který na sobě pozoruju.

Řetězák 1.1

21. října 2010 v 17:53 | Lucy Apollyon |  Řetězáky
Nejoblíbenější jméno: Kateřina
Nejoblíbenější barva: černá, zelená
Nejoblíbenější jídlo: Řízek s bramborovým salátem

Na téma: Čokoláda

19. října 2010 v 21:10 | Lucy Apollyon
Chocolate

Facebook song

8. října 2010 v 7:18 | Lucy Apollyon |  mvideo
Nejsem příznivec ani rapu, hip hopu a tak podobně,
ovšem tento song má celkem dobrý text a hlavně, pravdivý.
Zkuste to chvilku vydržet a vnímat ty slova.


No time

3. října 2010 v 11:26 | Lucy Apollyon |  From Lucy
Have no time
Photo by: Hiilda
Jak už vypovídá název, tak mám velkou nouzi o čas. Vůbec nic nestíhám. Kdysi bylo mým snem být zaneprázdněná 24hodin denně a obdivovala jsem lidi, kteří nemají sklon k sezení u PC a pojídání hordy sladkého jídla zapíjeného CocaColou, ale dnes, když jsem se mírně přiblížila k tomuto životu ve shonu, jsem trochu změnila názor. Spokojená se svým životem jsem rohodně více, ale na druhou stranu, někdy uvažuji nad dobou, kdy jsem si mohla dovolit 2hodiny hrát Sims, nepředstavitelné. Už několik dní uvažuji s čím se vám pochlubit, ale stále jsem neměla čas své plány zrealizovat, až mě včera při hrabání listí napadlo, že klidně můžu napsat, právě o tom, jak nestíhám napsat. Je to blbost tahle úvaha, takže ještě zpětně, co se dělo uplynulý týden. Kromě plavání jsem měla možnost navštívit Zumbu. Myslím, že kdybych to uměla, tak se u toho pořádně zapotím a že by to mělo smysl, ale já jakožto totální dřevo z toho mám akurát bolest nohou. Mimochodem, včera jsem byla u Kiri (její blog mám v affs, stojí za to =P ) a měly jsme možnost navštívit dětské hřiště. Konečně jsem se po několika letech vrátila myšlenkami do doby, kdy jsem na dětském hřišti zapadla mezi ostatní a kde jsem myslela jen na to, jak vyklopit bábovičku z písku, aby se mi nerozsypala. Po setmění jsme se rozhodly sledovat film s názvem Chlapec v pruhovaném pyžamu. Byla jsem ráda, protože na film jsem se nedívala skoro měsíc a děvčata říkaly, jak je to zajímavé a podobné vychvalovačné řeči. Očekávala jsem od toho filmu asi o hodně víc no, ale myslím, že je to celkem zajímavé a dobře nahrané. Rozhodně jsem včera u Kiri nemarnila čas. Nyní ovšem jdem slavit narozky a potom do tanečních. S pozdravem Lucy!